טיסות לבלגרד
בחרו ממגוון טיסות זולות לבלגרד
בחרו את המלון המתאים לכם
דילים לבלגרד במחירים זולים
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לבלגרד

טיסות זולות לבלגרד

טיסות לבלגרד

טיסות לבלגרד

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
טיסה סדירה
PEGASUS AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $629
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לבלגרד

טיסות לבלגרד

בין התאריכים, 25.05 - 29.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
באישור מיידי
החל מ $490
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לבלגרד

טיסות לבלגרד

בין התאריכים, 26.05 - 29.05
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לבלגרד

טיסות לבלגרד

בין התאריכים, 09.06 - 12.06
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES

טיסות לבלגרד – עתיד מזהיר, עבר כאוטי
כאשר מדברים על טרנדים בענף התיירות, צריך להסתכל על מה שעשתה בלגרד מבחינת מיתוג בשנים האחרונות. מעיר פחות מוכרת היא הפכה לעיר תזזית, הרפתקנית, גאה ועם הרבה חוצפה. בלגרד היא אינה עיר בירה "יפה" במובן המופשט של המילה, אך עם זאת, היא מצליחה להעביר בדרכה את האותנטיות והקסם של מזרח אירופה הישנה. בלגרד נמצאת בדרך לעתיד מזהיר, ובמקביל מקפידה לשמר את העבר הכאוטי שלה. יש המון טיסות לבלגרד מישראל, אשר מנחיתות את התיירים בין נהר הדנובה לנהר הסאבה, למפגש עם עיר מאוד מיוחדת.


שדות תעופה – היכונו להמריא
שדה התעופה ניקולה טסלה שבבלגרד הוא הגדול מבין חמשת השדות אשר בסרביה. זהו שדה תעופה שאחראי על יותר מ-95 אחוזים מהתיירים בסרביה. ישנן טיסות ישירות שמגיעות מישראל לניקולה טסלה מכמה חברות תעופה שונות, אם כי הרבה מאוד מהטיסות הן עצירות ביניים בדרך ליעדים אחרים במזרח אירופה. בבדיקת לוח טיסות בשדה אפשר לראות כי הוא כולל גם טיסות פנים לארבעת השדות האחרים בסרביה.
 

דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – השדה מרוחק כ-20 קילומטרים ממרכז בלגרד. הדרך אורכת כחצי שעה במונית ועלות הנסיעה איננה גבוהה יחסית. יש אפשרות להגיע גם עם אוטובוס בכרבע מהמחיר. בלגרד מזכירה מאוד את תל אביב, כשרק לאחרונה הוכרזה תוכנית על הקמת מערך מטרו ורכבות. כרגע, זה בגדר חלום רחוק.


הזמנת כרטיס טיסה – משימה פשוטה
הזמנת טיסות לבלגרד היא די פשוטה, אם עושים זאת נכון. יש המון טיסות זולות לבלגרד גם לא בעונה, ויש צורך לבצע חיפוש טיסות בצורה יסודית. כרטיסי טיסה לבלגרד הם יחסית זולים ונגישים, שכן הרבה מאוד חברות תעופה מגיעות לשדה התעופה שלה. אפשר למצוא כרטיסי טיסה זולים בזכות הטרנד של טיסות low cost ששינה לחלוטין את השוק וליהנות מחופשה בעלויות נמוכות. אלה, המחפשים אחר טיסות לחול בזול יוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים ובייחוד אם יקפידו להזמין את הטיסה כמה חודשים לפני החופשה.
 

ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל מקדימה את בלגרד בשעה אחת בלבד. משך טיסה: טיסות לבלגרד נמשכות כשלוש, כאשר טיסות עם עצירות ביניים נמשכות פרק זמן רב יותר (תלוי ביעד שבו הן עוצרות בדרך ומשך העצירה באותו המקום). 
החזר מע"מ בשדה התעופה: החזרי מע"מ בסרביה מתאפשרים לאנשים שרוכשים במעל 150 יורו בחנויות המורשות. את התהליך של החזר המע"מ יש לבצע בשדה התעופה עם החשבוניות המתאימות.
 

טיסות לאירופה - יעדים מובילים לבחירה