טיסות למוסקבה
טיסות למוסקבה
מגוון מלונות במוסקבה לבחירה

טיסות למוסקבה

טיסות זולות למוסקבה

טיסות למוסקבה
טיסות למוסקבה
טיסות למוסקבה
טיסות למוסקבה

טיסות למוסקבה – לא מה שחשבתם
העיר מוסקבה, שהפכה ליעד תיירותי מוביל מאד במפת הטיולים של הישראלים, מציעה הרבה יותר מטמפרטורות נמוכות בהרבה מתחת לאפס. מדובר באחת הערים האטרקטיביות באירופה, עם מגוון עצום של אטרקציות הקשורות לחיי לילה, קולינריה ושילוב בין אתרים עתיקים למוזיאונים מודרניים, שמספקים חוויה שלמה. בעקבות ההצלחה, מדי שבוע יוצאות מספר טיסות למוסקבה מישראל, המופעלות על ידי חברות תעופה שונות. 
 

שדות תעופה – בחרו נכון
בחיפוש אחר כרטיסי טיסה למוסקבה חשוב להבין שמדובר בעיר ענקית, עם לא פחות מ-10 שדות תעופה. רק שלושה מהעשרה, "שרמטייבו", "וונוקובו" ו-"דומודדבו" הם בינלאומיים. איתור של שדה תעופה נכון ביחס למלון וללוח הזמנים יכול לחסוך הרבה מאוד זמן. בדיקת לוח טיסות בכל אחד מהשדות יגלה לא מעט טיסות ישירות מישראל, אך גם מגוון עצום של עצירות ביניים וגם טיסות פנים לשדות אחרים במוסקבה.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – כל שלושת שדות התעופה כוללים שירות רכבות מהיר בשם "ארואקספרס". הרכבות מהירות ויעילות ומגיעות בתוך 40 דקות למרכז העיר. מונית היא יקרה יותר, וזמן הנסיעה בפקקים יכול להגיע גם עד לשעתיים. אפשרות נוספת היא השכרת רכב, אם כי זו פחות מקובלת.


הזמנת כרטיס טיסה – למצוא את הדיל המשתלם
בעולם בו טיסות low cost הן כל כך דומיננטיות, האפשרות להשיג כרטיסי טיסה זולים למוסקבה היא ריאלית בהחלט. בזמן חיפוש טיסות למוסקבה אפשר למצוא בעיקר טיסות אטרקטיביות בשעות נוחות, מכיוון שזמן הטיסה הוא קצר במיוחד. בעת הזמנת טיסות חשוב לעבוד עם כמה שיותר מנועי חיפוש ולבצע מחקר מעמיק לפני ההזמנה. כל אחד היה רוצה למצוא טיסות לחול בזול ללא מאמץ, אך חשוב לעבוד נכון ולדאוג להזמין את הכרטיס הרבה זמן מראש, לבטח כאשר מדובר במוסקבה. 


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: מוסקבה מקדימה את ישראל בשעה אחת בלבד. שימו לב שברוסיה יש כמה אזורי זמן, ומוסקבה היא יחסית קרובה יותר אלינו.
משך טיסה: טיסות ישירות למוסקבה נמשכות בממוצע כ–4 שעות, כאשר טיסות עם עצירות ביניים נמשכות פרק זמן רב יותר (תלוי ביעד שבו הן עוצרות ומשך העצירה). 
החזר מע"מ בשדה התעופה: שיעור המע"מ ברוסיה הוא 18 אחוזים, והמינימום להחזר הוא 10,000 רובל (560 ₪) ועל הקנייה להיעשות בחנויות אשר מסומנות TAX FREE. הפרוצדורה בשדה התעופה היא די דומה לכל מקום אחר בעולם – הצגת קבלות (ומוצרים) לפני הצ'ק אין וקבלת ההחזר בדלפק ייעודי אחרי הצ'ק אין. 

טיסות לרוסיה