טיסות לסיציליה
בחרו ממגוון טיסות סיציליה
מגוון בתי מלון בסיציליה במחירים מפתיעים
דילים לסיציליה במחירים מפתיעים
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לסיציליה

טיסות לאיטליה

טיסות לסיציליה
טיסות לסיציליה
טיסות לסיציליה
טיסות לסיציליה

טיסות לסיציליה – איטליה הקלאסית
מילאנו ורומא הן שתי הערים המתוירות ביותר באיטליה, אך למעשה, ארץ המגף מציעה מגוון עצום של אפשרויות, כאשר אחת הפופולאריות שבהן היא סיציליה. סיציליה היא ההתגלמות של איטליה הקלאסית, עם קתדרלות ישנות, נופים מרהיבים, עיירות קסומות, מסעדות מסורתיות ותרבות שנראה שנעלמה מהעולם, גם אם תחפשו אותה ברומא המודרנית. בבירור לגבי טיסות לסיציליה אפשר לראות שמגוון חברות תעופה טסות אליה ואף מציעות טיסות low cost כמגוון המסורת.


שדות תעופה – משרת גם את הצבא
בסיציליה יש לא פחות מ-6 שדות תעופה – ארבעה בינלאומיים ושניים המשמשים בעיקר לקליטת טיסות פנים מערים אחרות באיטליה. השדה המרכזי הוא "קטאניה פונטנארוסה", כאשר "פאלרמו" הוא השני בגודלו. "טרפאני" הוא שדה תעופה קטן יותר שעסוק בעיקר עם טיסות פנים כמו גם "קומיסו". באיים למפאדוסה ו-פנטלרייה יש גם כן שדות בינלאומיים שמקבלים טיסות ישירות או עצירות ביניים בדרך ליעדים אחרים ברחבי אירופה. הנושא של לוח טיסות מורכב מאוד בקטאניה וכאשר מבצעים חיפוש אחר טיסות זולות לסיציליה שווה לשים לב בדיוק מה מזמינים ומתי.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – השדה של פאלרמו הוא קרוב למרכז העיר (כחצי שעה נסיעה) והנושא של דרכי הגעה הוא נוח. בפאלרמו אפשר לקחת מונית או לשכור רכב, וכמובן, גם להשתמש ברכבת שנמצאת בטרמינל עד לתחנה המרכזית בעיר, פונטה ראיסי. השדה של קטאניה הוא קרוב יותר (20 דקות) ומלא באוטובוסים (כל 20 דקות), וגם כאן, יש אפשרות לעלות על הרכבת.


הזמנת כרטיס טיסה – לעשות זאת נכון
הזמנת טיסות לסיציליה היא די מורכבת בגלל ריבוי שדות התעופה, אך בחינה מהירה של הנושא תעלה מגוון רחב של כרטיסי טיסה זולים לאחד מהשדות ובדרך לבילוי בעיר יוצאת דופן. יש המון טיסות לחול בזול אך סיציליה מעניקה בילוי שהוא מאוד מגוון, לבטח עבור חובבי ההיסטוריה והקולינריה. רכשו כרטיסי טיסה בחוכמה דרך האתרים הרלוונטיים, תוך כדי בדיקת כל האפשרויות.

ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל מקדימה את סיציליה בשעה אחת.
משך טיסה: משך הטיסה לאזור סיציליה הוא כ-4 וחצי שעות. יש מגוון גדול של אפשרויות מבחינת טיסות ביניים וקונקשנים, אך בקיץ החברות הישראליות מציעות טיסות ישירות.
החזר מע"מ בשדה התעופה: החזרי המע"מ באיטליה נעים בין 11 ל-15.5 אחוזים, עם מינימום קנייה של 154.95 יורו. חשוב לקנות בחנויות מורשות ולאסוף את הקבלות כדי להציג אותן בשדה התעופה. באיטליה מחזירים כ-15 אחוזים על קניות גדולות, נתון שהוא מהגבוהים בעולם.

 

טיסות לאיטליה - יעדים מובילים לבחירה