טיסות אל על למוסקבה
טיסות אורל ארליינס למגוון יעדים ברוסיה

טיסות אורל ארליינס

טיסות ישירות למגוון יעדים ברוסיה
טיסות אורל ארליינס למוסקבה
טיסות אורל ארליינס לסוצ'י
טיסות אורל ארליינס לסנט פטרסבורג
טיסות אורל ארליינס לסמרה

טיסות אוראל איירליינס – חוויה מיוחדת במקום מיוחד
תפיסתם של ישראלים רבים כלפי רוסיה השתנתה פלאים בשנים האחרונות. ממוניטין קודר יחסית ועיר בירה מעט ציורית, רוסיה הפכה למעצמת תיירות, בזכות תהליך שהחל במונדיאל 2018 שהתקיים במדינה. לפתע, התיירים גילו את עיר הנופש סוצ'י וערים אטרקטיביות נוספות כמו יקטרינבורג וסט. פטרסבורג, הידועה כאחת הערים היפות במדינה. עם הערים הגיעה גם ההיכרות עם חברות התעופה הרוסיות השונות ובראשן אוראל איירליינס. התייר הישראלי יכול למצוא את טיסות אוראל איירליינס כאיכותיות מאוד, שירותיות ונעימות.

אוראל איירליינס היא חברת תעופה רוסית שהוקמה בשנת 1943 ובסיסה בנמל התעופה קולצובו בעיר. החברה עברה מספר גלגולים, כולל שייכות לאירופלוט, אך כיום היא חברה עצמאית שעובדת לא מעט עם הקהל הישראלי. החברה מפעילה מגוון רחב של טיסות בין תל אביב לרוסיה, כולל יעדים כמו מוסקבה, סט. פטרסבורג, יקטרינבורג, סמארה, סוצ'י, קרסנודר ועוד. החברה מוציאה כ-10 טיסות שבועיות מישראל ליעדים הללו ובימי הקיץ אף מפעילה קווים ישירים לשדה התעופה רמון, משדה התעופה דמודדובו שבמוסקבה ולשדות בסט. פטרסבורג.


לדעת לחפש
מרבית התיירים הישראלים אשר ביצעו טיסות אוראל איירליינס מספרים על חוויה חיובית וצוות אדיב במיוחד. החברה, כמו חברות תעופה אחרות, הושפעה מטרנד טיסות low cost ומציעה טיסות ישירות לרוסיה במחירים מוזלים. קל מאד למצוא כיום כרטיסי טיסה זולים אך חשוב מאד להקדיש לכך זמן כדי למצוא טיסות עם או בלי עצירות ביניים עם אוראל איירליינס עם הנחות משמעותיות. הסוד הוא להזמין לא מעט זמן מראש, או להיות ספונטניים ולחכות לרגע האחרון על מנת לתפוס דיל טוב. 

עם אוראל איירליינס עדיין אי אפשר לטוס למקומות אחרים בעולם, אך יש לשער שגם היום הזה יגיע. מדובר בחברה ותיקה ויציבה, ואיך שזה נראה, בקרוב מאוד יוכלו ישראלים ליהנות מקניית כרטיסי טיסה למגוון מקומות באירופה ובעולם, ולטוס עם חברת תעופה שלה סטנדרטים גבוהים מאוד בנוגע לשירות ועמידה בזמנים. טיסות אוראל איירליינס בזול הופכות את כל הטיול לנעים וכיפי הרבה יותר.
 

טיסות למגוון יעדים מובילים ברוסיה