טיסות לצרפת
מגוון טיסות לצרפת במחירים אטרקטיביים
בחרו ממגוון בתי מלון בצרפת
מגוון חבילות לצרפת במחירים זולים
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לצרפת

טיסות זולות לצרפת

טיסות לצרפת

טיסות לפריז

בין התאריכים, 16.12 - 19.12
טיסה סדירה
KLM
באישור מיידי
החל מ $295
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לצרפת

טיסות לניס

בין התאריכים, 08.12 - 13.12
טיסה סדירה
SWISS
באישור מיידי
החל מ $399
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לצרפת

טיסות למרסיי

בין התאריכים, 08.12 - 13.12
טיסה סדירה
PEGASUS AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $316
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לצרפת

טיסות לצרפת – רגע לפני שאורזים
או-לה-לה. המדינה עם הקראוסון והבגט היא יעד מושלם לחופשה! אם גם אתם רוצים ליהנות מצרפת היפה, קחו אתכם מזוודה מאורגנת, את האנשים שאתם אוהבים (או אולי – צאו לבד לחופשה) ועלו על מטוס שיביא אתכם ישירות אל המדינה המרהיבה. בירת צרפת, פריז, היא אטרקציה ידועה שמושכת אליה המונים, צעירים, מבוגרים וגם משפחות עם ילדים. אפשר למצוא כיום מבחר של טיסות לצרפת במחירים משתלמים וגם לא מעט כרטיסי טיסה זולים לצרפת, עם הגעה ישירה אל היעד או עם עצירות ביניים. 

שדות תעופה – הנה, אוטוטו באוויר
לא אחד, לא שניים וגם לא שלושה. יש בצרפת עשרות שדות תעופה. המוכרים והחשובים ברשימה הם: שדה התעופה "אורלי" ושדה התעופה "שארל דה גול" שנמצאים בסמוך לפריז, שדה התעופה שבסמוך לעיר ליון, נמל התעופה "מארסיי פרובאנס", שדה התעופה בניס ושדה התעופה "טולוז לאלניק".

דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – נחתתם בצרפת ואתם תוהים איך מגיעים משדה התעופה אל המלון הנחשק? אל דאגה. תוכלו להיעזר לרוב ברכבת שמקשרת בין השדה לעיר, באוטובוסים ושאטלים המאורגנים על ידי בתי המלון שבהם לנים וכמובן מוניות, שימתינו לכם מיד, ביציאה משדה התעופה. 

הזמנת כרטיס טיסה – למצוא את הדיל המשתלם
עם סבלנות ומוטיבציה, תוכלו למצוא מגוון של כרטיסי טיסה לצרפת במחירים אטרקטיביים במיוחד. חיפוש טיסות לצרפת יעלה בפניכם שורה ארוכה של אפשרויות, המוצעות על ידי חברות תעופה שונות, כמו אל-על, אייר פרנס וחברות זרות אחרות. טיסות לחול בזול, ישירות לצרפת, מוצעות לאורך כל השנה וכך גם טיסות low cost. אם אתם רוצים להגיע לצרפת במהלך חודשי הקיץ, בין יולי לאוגוסט, דאגו להזמין טיסה מראש כדי ליהנות ממחיר מוזל יותר. לוח טיסות מקומי יציג לכם טיסות סדירות לצרפת בתדירות גבוהה מאד, ובעיקר כאלו הנוחתות בבירה – פריז. 

ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל מקדימה את צרפת בשעה אחת בלבד. 
משך טיסה: טיסות ישירות לפריז נמשכות בממוצע כ – 5.5 שעות, כאשר טיסות עם עצירות ביניים נמשכות פרק זמן רב יותר (תלוי ביעד שבו הן עוצרות ומשך העצירה). 
החזר מע"מ בשדה התעופה: ישראלים זכאים לקבל החזר מע"מ בשדה התעופה. גובה ההחזר עומד על בין 12 ל-15 אחוז. ההחזר תקף למוצרים שנרכשו בצרפת, למעט מוצרי מזון למיניהם, מוצרי טבק, כלי רכב, נשק ומוצרים המוגדרים על ידי המדינה כ"אוצרות תרבות". בנוסף, לא יינתן החזר על קניות ששווין הינו למעלה מ-175 אירו. 

טיסות לצרפת