טיסות לקרפטוס
בחרו ממגוון טיסות לקרפטוס
ממגוון בתי מלון בקרפטוס לבחירה
בחרו ממגוון דילים לקרפטוס
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
חבילות בהרכבה אישית לקרפטוס

טיסות לקרפטוס

טיסות זולות לקרפטוס

טיסות
טיסות
טיסות קרפטוס

קרפטוס

בין התאריכים, 02.09 - 05.09
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות קרפטוס

קרפטוס

בין התאריכים, 02.09 - 05.09
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES

טיסות לקרפטוס – מוכנים לבטן גב
הצורך בחופשת בטן גב עולה בכל אחד מאיתנו מדי פעם. אנשים כמהים לקצת מנוחה, וגם אם אתם חובבי אקסטרים או תיירות קלאסית, המנוחה היא משהו שטוב לנפש, לגוף וגם לנשמה. אחת האופציות הכי טובות עבור ישראלים, בשקלול של מחיר, קרבה ופונקציונאליות, היא האופציה של קרפטוס. מדובר באי שהוא מעט שונה, ומספק הרגשה אחרת. יש בו את המלונות המפוארים והשפע הגדול, אך הוא מוסיף אלמנטים של כפרים קטנים וחופים קסומים, שהם שונים במעט מהאיים המרכזיים. הדרך לקרפטוס היא קצרה יותר ממה שנראה, שכן מישראל יוצאות לא מעט טיסות זולות לקרפטוס מדי שבוע בעונה. 


שדות תעופה – צפוף וקטן
שדה תעופה אחד "קרפטוס איילנד נשיונל", משרת את האי, והוא כולל, כמיטב המסורת, מסלול טיסה אחד בלבד. בשדה לוח טיסות המורכב בעיקר מיעדים במזרח התיכון, כולל חברות תעופה כמו אל על וארקיע הישראליות. ישראלים יכולים להגיע לקרפטוס באמצעות טיסות ישירות אך ניתן גם לבצע עצירות ביניים באתונה על מנת להוזיל עלויות. טיסות פנים בתוך יוון הן גם רלוונטיות, אך יחסית נדירות לתייר הישראלי, שמחפש כרטיסי טיסה ישירים לרוב.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – בקרפטוס יש כמה אפשרויות בנושא דרכי ההגעה למלונות. העדיפות היא כמובן לסגור הסעה כחלק מהדיל, אך ניתן גם לקחת מונית ואף לשכור רכב או אופנוע. עם זאת, הדרך היא אינה פשוטה, והעדיפות היא להסתמך על המקומיים כדי לא להסתבך.


הזמנת כרטיס טיסה – חיפוש במקום הנכון
הזמנת טיסות לקרפטוס חייבת להיעשות בצורה חכמה. הטרנד של טיסות low cost שינה לחלוטין את עולם התיירות, וכיום אפשר להשיג טיסות לחול בזול אם עובדים עם כמה אתרים ומבצעים סקר שוק איכותי. חיפוש טיסות לקרפטוס צריך להתמקד במציאת דילים איכותיים שכוללים מלונות הכל כלול והסעות לשדה וממנו. המרדף אחרי כרטיסי טיסה זולים הוא אין סופי, וקרפטוס היא בהחלט יעד זול יחסית, שעונה על כל הציפיות.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל וקרפטוס נמצאות באותו אזור זמן. 
משך טיסה: טיסות לקרפטוס נמשכות כשעה ו-20 דקות. לטסים דרך אתונה יהיה עיכוב בהתאם לאורך ההמתנה.
החזר מע"מ בשדה התעופה: כדי לקבל החזר מע"מ ביוון בכלל, ובקרפטוס בפרט, יש לבקר במשרד המכס בשדה התעופה המקומי ולמלא את ההחזר למע"מ טרם ביצוע צ'ק אין לטיסה. ברוב המקרים תידרשו להציג את הפריטים בנוסף לחשבונית ולאחר ביקורת הדרכונים, תוכלו להגיע עם הטופס החתום על ידכם למשרדי משרד המס. לכל אלה, הטסים בשעות בהם המשרדים סגורים יש אפשרות לשלשל את בקשת טופס החזר המע"מ בתיבה ייעודית.

 

טיסות למגוון יעדים ביוון