טיסות לרוסיה
טיסות לרוסיה
מלונות ברוסיה

טיסות לרוסיה

טיסות זולות לרוסיה

טיסות לרוסיה
טיסות למוסקבה
טיסות לרוסיה
טיסות לרוסיה

טיסות לרוסיה – יותר ממה שנראה לכם
רוסיה היא מדינה עם משטר קשוח, מזג אוויר קר ועם מוניטין מאוד אפור, אך כאשר מסתכלים לעומק, רואים כי מדובר ביעד תיירותי מרשים, ולא, לא מדובר רק על מוסקבה. הבירה מוסקבה היא כמובן יעד מועדף בגלל מגוון עצום של אטרקציות, מונומנטים, מסעדות ומועדונים, אך גם בערים כמו סוצ'י ניתן למצוא מלונות מפנקים, סט. פטרסבורג היא הלב התרבותי של רוסיה וגם בקאזאן וביקטרינבורג יש הרבה מאוד מה לעשות, הן כזוגות והן כמשפחות. אפשר למצוא טיסות לרוסיה במגוון רחב של חברות תעופה שונות, כולל טיסות low cost ברמה גבוהה.


שדות תעופה – מיליוני אנשים
יש אין ספור שדות תעופה ברוסיה, כאשר שלושת השדות העמוסים ביותר נמצאים במוסקבה. הגדול ביותר, "שרמטייבו", והשניים הקטנים יותר, "דומודדובו" ו-"וונוקובו". את סט. פטרסבורג משרת שדה תעופה בשם פולקובו, ובסוצ'י יש את "שדה התעופה הבינ"ל של סוצ'י". "קולטסובו" נמצא ביקטרינבורג ו-"טולמצ'בו" נמצא בנובוסיבירסק. חשוב להבין כי כל השדות הללו הן שדות בינלאומיים שמטיסים מיליוני אנשים מדי שנה, הן במסגרת טיסות ישירות ואפילו במסגרת עצירות ביניים ליעדים במזרח בעיקר. כמובן שהרשת המסועפת הזו כוללת גם מערכת טיסות פנים יעילה מאוד, עם לוח טיסות מדויק.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – דרכי ההגעה למרכזי הערים השונים הן שונות כמובן. במוסקבה האופציות הן גדולות יותר, כולל רכבת ייעודית שמרוחקת כ-40 דקות נסיעה משרמטייבו. גם בסוצ'י אפשר למצוא גיוון, עם אוטובוסים ייעודיים, מוניות ואפילו שאטלים למרכז העיר (כחצי שעה נסיעה) ובסט. פטרסבורג אפשר לקחו מטרו או אוטובוס, עם נסיעה קצרה של כ-20 דקות.


הזמנת כרטיס טיסה – יעד מועדף
מאז המונדיאל מ-2018, רוסיה הפכה ליעד תיירותי מועדף ומאיר פנים. חיפוש טיסות זולות לרוסיה ובייחוד טיסה למוסקבה או לסוצ'י ייתן הרבה מאוד אפשרויות לרכישת כרטיסי טיסה זולים מכיוון שהיעדים הללו עדיין לא הפכו להמוניים. בכל חיפוש טיסות באתרים הייעודיים אפשר למצוא טיסות לחול בזול וגם כרטיסי טיסה ישירים או עם עצירות ביניים, אם היעדים נמצאים במזרח רוסיה הרחוקה יותר.
 

ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: מוסקבה, סט. פטרסבורג וסוצ'י מקדימות את ישראל בשעה, אם כי חשוב לזכור כי לרוסיה כמה אזורי זמן.
משך טיסה: טיסות לרוסיה הן כמובן מגוונת. הטיסה למוסקבה אורכת קצת יותר מ-3 שעות, בעוד לסט. פטרסבורג ייקח להגיע 5 שעות בטיסה ישירה. טיסה ישירה לסוצ'י היא קצרה במיוחד (פחות מ-3 שעות) אך מרבית הטיסה הן עם עצירת ביניים.
החזר מע"מ בשדה התעופה: החזרת מע"מ ברוסיה אפשרית רק בשנתיים האחרונות, בגובה של 18 אחוזים, בקנייה מעל 10,000 רובל בחנויות ייעודיות, ובהצגת הניירת הרלוונטית בשדה התעופה.

 

טיסות למגוון יעדים ברוסיה