טיסות לסנטוריני
טיסות לסנטוריני במחירים אטרקטיביים

טיסות לסנטוריני

טיסות זולות לסנטוריני

טיסות לסנטוריני
טיסות לסנטוריני
טיסות לסנטוריני
טיסות לסנטוריני

טיסות לסנטוריני -  האי שחזר לגדולה
האיים היוונים מושכים מאות אלפי ישראלים מדי שנה, ונראה שלאחרונה, כאשר אפשר להשיג כרטיסי טיסה זולים באמצעות טיסות low cost הרבה אנשים יוצאים מהקיבעון של רודוס וכרתים ומתחילים לבחון איים נוספים. אחד האיים המעניינים הוא סנטוריני, שעבר טראומה גדולה כשנהרס במאה ה-16, אך כשהתאושש, נוצר אי מרהיב מבחינת נראות, עם צוקים בגבהים שונים ומכתשים תת ימיים שמרכיבים דגה איכותית ומבחר נהדר של איים קטנים ומבודדים. אפשר למצוא טיסות לסנטוריני במגוון חברות תעופה מקומיות וזרות.


שדות תעופה – משרת גם את הצבא
בסנטוריני יש שדה תעופה אחד – "שדה התעופה הבינ"ל של סנטוריני", אשר נמצא צפונית לכפר קמארי, שהוא אחד הכפרים המרכזיים באי. השדה משרת גם את הצבא היווני, והוא קטן יחסית, שכן הוא יכול להכיל רק שישה מטוסי נוסעים בו זמנית. באופן טבעי, מרבית הטיסות, לבטח מישראל, הן טיסות ישירות כאשר במקום אין כמעט טיסות ביניים למקומות אחרים. בבדיקת לוח טיסות ניתן לראות שהשדה כולל בעיקר טיסות פנים לאתונה ולאיים הסובבים אותו.

דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – מה שמאפיין מאוד את האיים היווניים מבחינת דרכי הגעה הוא רלוונטי במיוחד לסנטוריני. הכבישים בסנטוריני קשים ומורכבים במיוחד לאור הצוקים הגדולים ולכן ההמלצה היא לסגור נסיעה מראש עם אוטובוס אל המלון, כחלק מחבילת "הכל כלול" עם אחד המלונות. השכרת רכב או מונית הן דרכים פחות מומלצות.


הזמנת כרטיס טיסה – לעשות זאת נכון
כרטיסי טיסה לסנטוריני לרוב לא באים בנפרד, אלא בדיל עם אחת מחברות הנסיעות או דיל המורכב בבית באופן עצמאי. חיפוש טיסות לסנטוריני צריך להתמקד בתקופה הנכונה, ובדיל הנכון שכולל את הכול, כולל טיולים מחוץ למלון. הזמנת טיסות יכולה להיעשות גם דרך חברות התעופה בישראל, או דרך האתרים המובילים והמובחרים, אשר משווקים גם טיסות לחול בזול ליעדים שונים.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל וסנטוריני נמצאות באותו אזור זמן.
משך טיסה: טיסות זולות לסנטוריני הן לרוב עם קונקשן באתונה, אם כי אפשר למצוא טיסות ישירות בעיקר בשיא העונה.
החזר מע"מ בשדה התעופה: החזר מע"מ ביוון הוא די מורכב, מכיוון שיש החזרים שונים על סוגים שונים של קניות. תצטרכו לקנות לפחות ב-150 יורו ולהציג קבלות (ולעיתים גם מוצרים) בשדה התעופה לפני הצ'ק אין, ולאחר מכן לקבל את הכסף לפני העלייה למטוס. בזמנים בהם המשרדים סגורים אפשר לבצע את הפעולה דרך תיבה ייעודית בשדה התעופה.
 

יעדים נוספים ביוון לבחירה