דילים לאיסטנבול

מצאו את החבילה המושלמת לאיסטנבול

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
מצאו את הטיסות הכי טובות באיסטנבול
בחרו את בית המלון המושלם בשבילכם

דילים לאיסטנבול

מחפשים דילים לאיסטנבול? הזמינו חבילות נופש לאיסטנבול הכוללות בתי מלון וטיסות , טורקיה במחירים שאסור להחמיץ.
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול
דילים לאיסטנבול

חבילות נופש לאיסטנבול

חבילות נופש לאיסטנבול ,מה הזמן המומלץ לטיול?
התקופה הטובה ביותר לבקר באיסטנבול היא בין החודשים אפריל לספטמבר כאשר זו התקופה הנעימה ביותר מבחינת מזג האוויר. אם יש לכם אפשרות, הימנעו מלהגיע לביקור בחודשים יולי-אוגוסט עונת התיירות החמה באיסטנבול, העיר עמוסה בתיירים והטמפרטורות גבוהות.


מה זמן השהייה המומלץ באיסטנבול? 
זמן השהיה המומלץ ביעד נע בין חמישה ימים לשבוע. 


מהי הדרך המומלצת להתנייד באיסטנבול?
אם נחתתם בשדה התעופה תוכלו להגיע למרכז העיר בתחבורה ציבורית הכוללת רכבת קלה, מטרו, אוטובוסים ומוניות. לגבי התניידות בעיר עצמה, הדרך הטובה ביותר היא הליכה ברחובות העיר אבל גם פה תוכלו להגיע כמעט לכל נקודה בתוך העיר בעזרת תחבורה ציבורית. ישנן שתי חברות של אוטובוסים עירוניים שההבדל ביניהם הוא מקום רכישת כרטיס הנסיעה, בחברה אחת תוכלו לרכוש את הכרטיסים באוטובוס ובשניה תצטרכו לרכוש כרטיס בתחנה המרכזית או במבחר קיוסקים בעיר. חשוב שתדעו שרוב האוטובסים מיושנים. דרך נוספת להתנייד בעיר היא דולמושים, מוניות שירות צהובות שמחיר הנסיעה בהן זהה לאוטובוסים אך נוחה ומהירה יותר ולכן זו דרך עדיפה. תוכלו להתנייד גם בעזרת מוניות שהתעריף שלהן לא כל כך יקר, הבחינו  שתעריף לילה המתחיל בחצות,  מייקר בחמישים אחוז את עלות הנסיעה. 


המקומות והאטרקציות שחובה לעשות באיסטנבול!
אל פספסו את שלושת המקומות האלו כשאתם באיסטנבול

הבאזר הגדול grand bazaar
הבאזר הגדול או יותר נכון, הענק, מתפרש על יותר מחמישים רחובות ויש בו יותר מ-3000 דוכנים וחנויות.

בבאזר תוכלו למצוא הכל מהכל. חוץ מדוכני אוכל הרחוב המסורתיים והקפה הטורקי הידוע תוכלו להסתובב בבאזר ולרכוש בגדים, מוצרי עור ותכשיטים, שטיחים ומוצרים לבית, אומנות מקומית, עתיקות ועוד מגוון רחב של מוצרים. השוק עצום ואין אפשרות להקיף את כולו ביום אחד, בכדי לא להתיש את עצמכם העדיפו להקדיש פרק זמן מוגדר מראש לבילוי בו. 

איה סופיה או המסגד הכחול
איה סופיה או בשמה "כנסיית החוכמה הקדושה" היא הקתדרלה הנוצרית הגדולה ביותר בטורקיה. לכנסייה אלמנטים ארכיטכטורים יחודיים ורבים מחשיבים אותה ליצירת מופת. במהלך השנים הקתדרלה נשרפה ונבנתה מספר פעמים, הפכה למסגד עד שבשנת 1935 הפכה למוזיאון.   

מסגד הסולטן אהמט מכונה גם "המסגד הכחול" עקב האריחים הכחולים המעטרים את קירותיו. מספרים כי מספרים שהסולטן אהמט ביקש מהאדריכל המלכותי לבנות את המבנה האיסלאמי היפה בעולם, יש הסבורים שעשה זאת בגלל שהפאר של איה סופיה עצבן אותו. המסגד הכחול הוא מבנה ייחודי ומרשים המזכיר בבנייתו את המסגד בעיר מכה. המסגד היפה פתוח לביקורים אך יש להגיע בלבוש צנוע ולהוריד נעליים בכניסה אליו.

גשר גלאטה  
גשר גלאטה הוא הגשר המתרומם הגבוה בעולם והוקם בכדי לחבר בין העיר העתיקה לעיר החדשה. לגשר חשיבות גדולה בתרבות הטורקית אך הוא גם נקודת התצפית הטובה ביותר באיסטנבול. מומלץ להגיע אל הגשר בסמוך לשקיעה ולהתפעל מקו הרקיע והנוף המדהים שנצפה מהנקודה


מחפשים דילים לאיסטנבול?
הזמינו חבילות נופש הכוללות בתי מלון וטיסות לאיסטנבול, טורקיה במחירים שאסור להחמיץ. טוס בזול דואגים שתטוסו בזול לאיסטנבול

 

טורקיה - יעדים מומלצים לבחירה

ISTANBUL

26°-32°
שני 25°-33°
שלישי 25°-33°
רביעי 25°-35°