טיסות לבודרום
בחרו ממגוון טיסות זולות לבודרום
בחרו את המלון המתאים לכם
דילים לבודרום
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לבודרום

טיסות זולות לבודרום

טיסות לבודרום
טיסות לבודרום
טיסות לבודרום
טיסות לבודרום

טיסות לבודרום – היהלום הטורקי
העיר בודרום ממוקמת על הצד הדרום מערבי של החוף הטורקי והיא מציעה חוויה מאוד מרשימה לכלל התיירים שלה. בודרום מצליחה לערבב בצורה טובה מאוד בין הפן המסחרי והתרבותי שלה, כדי לייצר משהו מאוד מיוחד, שלאו דווקא אופייני למקומות אחרים בטורקיה. לתיירים שמחפשים אחר טיסות לבודרום מחכות לא מעט הפתעות, כולל אתרי תרבות מרשימים, קלאבים של הכול כלול, מועדונים, קולינריה טורקית קלאסית ואפילו קניונים גדולים וזולים שמחמיאים לשווקים המסורתיים. בודרום מציעה משהו לכל אחד מהתיירים שלה.


שדות תעופה – קצת רחוק, אך נגיש
שדה התעופה מילאס בודרום הוא השדה המרכזי של דרום מערב טורקיה, והוא משרת הן את בודרום והן את העיר מילאס. זהו שדה תעופה די מרוחק באופן יחסי, כאשר הוא שוכן 36 קילומטרים צפון מזרחית מבודרום עצמה, והוא קרוב יותר למילאס. השדה עובד עם מגוון רחב של חברות תעופה שמפעילות טיסות ישירות מיעדים רבים בעולם. זהו גם שדה תעופה פופולארי לביצוע עצירות ביניים בטיסות שבין אירופה לאסיה והוא גם מפעיל מערך של טיסות פנים לשדות האחרים בטורקיה.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – ניתן להגיע משדה התעופה לבודרום בשתי דרכים – מונית (כחצי שעה נסיעה ובשאטל (40 דקות). אפשר לבדוק לוח טיסות כדי לתאם את ההגעה עם השאטל, במידה שהנושא אפשרי.


הזמנת כרטיס טיסה – חיפוש תמידי
החיפוש אחר טיסות לחול בזול הוא אינסופי עבור הרבה נופשים. חיפוש טיסות זולות הפך לתחביב ואנשים מנצלים את הטרנד של טיסות low cost כדי להשיג כרטיסי טיסה זולים ליעדים רבים ברחבי העולם. הזמנת טיסות צריכה להיעשות בחוכמה – או הזמנת כרטיסי טיסה זמן רב מראש, או המתנה לרגע האחרון כדי לנסות ולסמוך על המזל. יש לא מעט דילים שבהם אפשר למצוא טיסות זולות לבודרום אשר יוזילו מאוד את הטיול. טיסות לבודרום אפשר למצוא כמעט תמיד במחירים אטרקטיביים מאד ובעיקר בחודשי הקיץ, הידועים כתקופה מוצלחת מאד לטיולים.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: בודרום מקדימה את ישראל בשעה אחת בלבד. 
משך טיסה: טיסות לבודרום נמשכות כשעתיים, כאשר טיסות עם עצירות ביניים נמשכות פרק זמן רב יותר (תלוי ביעד שבו הן עוצרות בדרכן לבודרום וכמה זמן העצירה בו). 
החזר מע"מ בשדה התעופה: טורקיה מחזירה את המע"מ לתיירים שלה כמו במקומות רבים בעולם, אם כי הקנייה חייבת להיעשות בשלושת החודשים שלפני הבקשה, עם קבלות וחשבוניות רלוונטיות.

טיסות לטורקיה - יעדים מומלצים לבחירה