טיסות לטורקיה
בחרו ממגוון טיסות לטורקיה
בחרו ממגוון בתי מלון בטורקיה
בחרו ממגוון דילים וחבילות נופש לטורקיה
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לתורקיה

טיסות זולות לתורקיה

טיסות לטורקיה
טיסות לתורקיה
טיסות לתורקיה
טיסות לתורקיה

טיסות לטורקיה – הכל כלול
מאז ומתמיד, ובלי קשר למצב הפוליטי, טורקיה הייתה אחד היעדים הפופולאריים בקרב קהל הישראלים. הקלאבים המפנקים, השווקים העשירים, והעובדה שהכול בזול עשו את שלהם. ובכן, טורקיה היא הרבה יותר מקלאבים, ואפשר למצוא בה הרבה מאוד אלמנטים של אתרי תיירות במגוון גדול – כמו קולינריה מיוחדת ואפילו נופים מרהיבים. בחיפוש אחר טיסות לטורקיה לא תמיד צריך לחפש את הדיל המשולב, אלא לבדוק טיסות low cost ולהוסיף אלמנטים של טיסות ישירות או עצירות ביניים כדי לייעל את הטיול כמה שאפשר.


שדות תעופה – אחד לכל צד
באיסטנבול הענקית, והרלוונטית ביותר לקהל הישראלי, יש שני שדות תעופה. שדה תעופה "איסטנבול אתאטורק" בצד האירופי והמערבי, ו-"סאביחה גוקצ'ן" לצד המזרחי והאסייתי. לוח טיסות ברשת מגלה כי שני השדות מקבלים טיסות פנים וטיסות בינלאומיות כאחד, וכאשר בודקים לעומק, מגלים כי דווקא "סאביחה גוקצ'ן" הוא הקרוב יותר למרכז העיר – 33 ק"מ לעומת 50 ק"מ של אתאטורק.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – מרבית הישראלים נוחתים באתאטורק הסימפטי יותר, ולאחר בחינת דרכי הגעה מגוונות, אפשר לראות כי הנסיעה הבטוחה והנוחה ביותר היא באמצעות מונית. שימו לב – בקשו מהנהג להפעיל מונה, ובסופו של דבר, הנסיעה אמורה להסתכם במשהו כמו 50 ₪. אפשרויות של השכרת רכב או אוטובוס הן פחות מומלצות בעיר העמוסה הזו.
 

הזמנת כרטיס טיסה – אפשרויות מגוונות
חברות תעופה ישראליות כמו אל על וארקיע מוציאות עשרות טיסות זולות לטורקיה ובייחוד טיסות לאיסטנבול, במיוחד בעונה. חיפוש טיסות חייב להיעשות בצורה נכונה, בהתאם לאופי הטיול. מרבית הישראלים יבצעו הזמנת טיסות בשילוב עם קלאב או דיל של הכול כלול, אך כיום, כאשר כל אחד יודע לחפש טיסות לחול בזול ברשת, אפשר להשיג כרטיסי טיסה זולים ואטרקטיביים למקומות שונים בטורקיה בלחיצת כפתור. טורקיה היא מגוונת, אם כי חשוב להיזהר ולא להגיע למקומות שהם קצת יותר עוינים. אם מבצעים מחקר נכון, הטיול הופך לבלתי נשכח.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: טורקיה מקדימה את ישראל בשעה אחת בלבד. 
משך טיסה: טיסות לטורקיה מישראל הן כאמור רבות ותכופות. משך טיסה ישירה הוא כשעתיים, אם כי יש מגוון רחב של חברות תעופה שגם מוסיפות קונקשנים שמורידים עוד יותר את העלויות. 
החזר מע"מ בשדה התעופה: כל תושב חוץ זכאי להחזר מע"מ בטורקיה, על פי הפרוטוקול הרגיל בשדה התעופה, אם רכש מוצרים בחנויות ייעודיות בסכום שלא נמוך מ-100 לירות טורקיות (כ-60 ש"ח) + מע"מ. 

טיסות ליעדים מובילים באירופה