טיסות לקפלוניה
מגוון טיסות לקפלוניה במיוחד לכם
בחרו את בית המלון בקפלוניה המתאים לכם
בחרון ממגוון דילים לקפלוניה
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לקפלוניה

טיסות זולות לקפלוניה

טיסות לקפלוניה
טיסות לקפלוניה
טיסות לקפלוניה
טיסות לקפלוניה

טיסות לקפלוניה – הגדול באיי יוון
הכרותינו, כתיירים ישראלים שאוהבים לבלות חופשה של "בטן גב", עם איים כמו רודוס וכרתים היא ידועה, ולכן, הרבה אנשים מחפשים אחר יעדים אחרים ביוון, שכן כידוע, המבחר הוא עצום. אחד האיים הפחות מוכרים הוא קפלוניה – אי במערב המדינה, שהוא למעשה האי הגדול ביותר בקבוצת איי יוון. בקפלוניה יש מגוון עצום של חופים מרהיבים, עיירות קטנות וכפרים קסומים ואטרקציות מכל מיני סוגים, כך ששווה לנצל אותו ולבלות בו את החופשה הקיצית הקרובה. מישראל יוצאות לא מעט טיסות זולות לקפלוניה וכדאי לבצע חיפוש טיסות באתרים המובילים כדי לקבל את התמונה המלאה.


שדות תעופה – צפוף וקטן
כמו במרבית האיים, בקפלוניה יש שדה תעופה מרכזי אחד בשם "אנה פולטו", עם לוח טיסות שמורכב בעיקר מטיסות שמגיעות מאתונה, אך גם מישראל. לקפלוניה מגיעות בעיקר חברות תעופה מאזור הים התיכון, כולל אל על וארקיע הישראליות. עצירות ביניים אינן רלוונטיות ברוב המקרים, למרות שאפשר להגיע לאי מאתונה עצמה, אם רוצים לחסוך מעט. באנה פולטו, שהוא שדה קטן וצפוף, מתקיימות בעיקר טיסות פנים לאתונה וממנה, אם כי העדיפות לתייר הישראלי היא לחפש אחר טיסות ישירות מתל אביב.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – כמו במרבית האיים היווניים, דרכי ההגעה למלונות מסתכמות בנסיעה לא פשוטה באוטובוס או במכונית שכורה. הדרכים פתלתלות ועקלקלות, ולכן העדיפות היא לעשות זאת בצורה מסודרת, או להיזהר בכבישים אם שוכרים רכב.


הזמנת כרטיס טיסה – הכינו את קרם ההגנה
בזכות מגוון האיים היווניים הגדול כל כך, קל לקבל מחירים טובים מאוד לאור התחרות בין המלונות ובין חברות הטיולים, שמציעות את הדילים השונים. חיפוש טיסות חייב להתבצע באתרים הייעודיים, או דרך חברות נסיעות מוכרות ואמינות. גם טיסות לקפלוניה זכו להנחה משמעותית בשנים האחרונות, לאור טרנד טיסות low cost שסחף את ישראל. הזמנת טיסות נעשית בקלות, ובאופן ברור על ידי אתרים אמנים, כך שהאפשרות להשיג כרטיסי טיסה זולים היא נגישה מאוד, לבטח כאשר מדובר באיי יוון. טיסות לחול בזול הן זמינות, וניתן להשיג כרטיסי טיסה משפחתיים במחירים נמוכים מאוד, בייחוד כאשר מדובר בקפלוניה האטרקטיבית.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל וקפלוניה נמצאות באותו אזור זמן. 
משך טיסה: טיסות לקפלוניה נמשכות כשעה וחצי, כאשר ישנה אפשרות לטוס דרך אתונה, מה שיוזיל את העלויות, אך יסרבל ויאריך את ההגעה.
החזר מע"מ בשדה התעופה: כדי לקבל החזר מע"מ ביוון בכלל, וקפלוניה בפרט, יש לבקר במשרד המכס בשדה התעופה ולמלא את הבקשה להחזר טרם ביצוע הצ'ק אין לטיסה. ברוב המקרים תידרשו להציג את הפריטים בנוסף לחשבונית ולאחר ביקורת הדרכונים, תוכלו להגיע עם הטופס החתום למשרדי משרד המס. לאנשים הטסים בשעות בהם המשרדים סגורים יש אפשרות לשלשל את בקשת טופס ההחזר בתיבה ייעודית.

 

טיסות ליוון - מגוון יעדים מומלצים לבחירה