טיסות לקייב
מגוון טיסות לקייב לבחירה
בתי מלון בקייב
דילים לקייב במחירים זולים
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לקייב

טיסות זולות לקייב

טיסות לקייב
טיסות לקייב
טיסות לקייב
טיסות לקייב

טיסות לקייב – מזרח אירופה הקלאסית
חיפוש טיסות ליעד הבא במזרח אירופה הוא איננו משימה פשוטה. יש הרגשה של עושר בלתי נגמר, מפני שהמהפכה של טיסות low cost הפכה את כל היעדים הקרובים לזמינים וזולים במיוחד. מבין כל האפשרויות, קייב היא בהחלט יוצאת דופן, מכיוון שמדובר בעיר שמלאה באתרים היסטוריים מרהיבים, אך בו זמנית גם משלבת אטרקציות של חיי לילה, קולינריה עילית, שופינג מגוון וגם בונוסים למשפחות עם ילדים מכל הגילאים. בבירור לגבי טיסות לקייב ניתן לראות שיש כרטיסי טיסה זולים המוצעים על ידי חברות תעופה שונות, גדולות וגם קטנות, מוכרות יותר או פחות.


שדות תעופה – גדול וקטן
בקייב יש שדה תעופה מרכזי אחד – "קייב בוריספיל", שהוא שדה תעופה בינלאומי גדול עם לוח טיסות עמוס, אשר מקבל טיסות ישירות ממקומות רבים בעולם, כולל ישראל, וגם עצירות ביניים ממקומות שונים באירופה, לקראת טיסות ארוכות יותר. בקייב יש שדה קטן נוסף, המשמש בעיקר לשם טיסות פנים בתוך אוקראינה ורוסיה. 


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – בבדיקה של דרכי הגעה למרכז העיר, ניתן לראות כי המרחק בין שדה התעופה "בוריספיל" למרכז הוא כ-35 קילומטרים. נסיעה במונית תעלה לכם כ-20 יורו ותארך בין 25 ל-40 דקות בהתאם לפקקים בזמן הנחיתה. די פשוט למצוא מונית מחוץ לשדה התעופה. אגב, המחיר "האמיתי" לנסיעה הוא בין 11 ל-17 יורו, אך זהו מחיר למקומיים בלבד.


הזמנת כרטיס טיסה – קריר, אבל שווה את זה
קייב היא עיר די קרה במרבית השנה, ולכן, כאשר מזמינים טיסות זולות לקייב ולסביבתה צריך לעשות זאת בחוכמה בנושא התאריכים ולחפש אחר זמנים "חמים" עד כמה שניתן. חשוב לנסות ולהזמין כרטיסי טיסה לאחר השוואה מקיפה בין האפשרויות וסקר שוק שיעזור באיתור הטיסה המתאימה. בסופו של דבר, הזמנת טיסות לקייב תסדר לכם חופשה קרובה, זולה יחסית, עם עיר שהולכת והופכת למעצמת תיירות זולה במיוחד ומושכת את התייר הישראלי, גם בגלל השופינג הזול והאפשרות לשלב את היעד עם יעדים נוספים באזור.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל וקייב נמצאות באותו אזור זמן. 
משך טיסה: טיסות לקייב נמשכות כשלוש שעות ורבע, אם כי ניתן לבצע עצירת ביניים כדי להקטין את העלויות, אך להגדיל את זמן השהייה בדרכים.
החזר מע"מ בשדה התעופה: אוקראינה לא מאפשרת החזרת מע"מ על קניות לאזרחים זרים, מלבד אירועים יוצאי דופן בהם אזרחים זרים עובדים עם חברות אוקראיניות.

 

מוצרים נוספים לקייב והסביבה לבחירה