טיסות ללבוב
טיסות ללבוב
מלונות בלבוב

טיסות ללבוב

טיסות לאוקראינה

טיסות ללבוב
טיסות ללבוב
טיסות ללבוב
טיסות ללבוב

אם אתם מחפשים חופשה בעיר יפה ותוססת שעוד לא גדושה בהמוני ישראלים- הגיע הזמן שתכירו את לבוב.
לבוב שבאוקראינה היא עיר סובייטית עם שיק אירופאי, שיש בה אווירה טובה בכל שעות היום והלילה. בכל מקום תוכלו לראות מבנים יפהפיים עם סגנון אדריכלי מתקופות שונות, ובתי הקפה הרבים גודשים את רחובות העיר שמתהדרת בקפה ושוקולד משובחים. טיסות ללבוב יקחו אתכם לעיר שמציעה נופים יפים, אטרקציות רבות, והקונספט הידוע של העיר- 'מסעדות נושא', כמו זו שנכנסים אליה עם סיסמה וזו שמעוצבת כמכרה קפה.. גם המוני הפסטיבלים שמתקיימים במהלך השנה תורמים לווייב של לבוב, ובמהלך הלילה היא ממשיכה את החגיגות עם חיי לילה פרועים.

 

אז איך מגיעים?

טיסות ישירות ללבוב ניתן למצוא עם חברת sky up שמפעילה טיסות לואו קוסט שיוצאות מידי שבוע ונמשכות מעט יותר מ3 וחצי שעות. ניתן להגיע ללבוב עם חברות תעופה רבות נוספות, ישראליות וזרות, שמבצעות נחיתות ביניים בערים שונות באירופה בעיקר. אמנם טיסות אלו ימשכו לא מעט שעות, אך יספקו לכם מבחר עשיר יותר של ימים ושעות טיסה. 
 

שדה תעופה לבוב ודרכי הגעה לעיר

טיסות ללבוב נוחתות בשדה התעופה הלאומי (LWO) שממוקם במרחק קצר מהעיר- כ6 קילומטרים בלבד. הקירבה של שדה התעופה אל מרכז העיר הופכת את ההגעה אליה לפשוטה. מומלץ לקחת מונית לנסיעה הקצרה, מה גם שהמחירים לא גבוהים, אך ניתן להסתפק גם באוטובוס האקספרס שעושה את הדרך ברוב שעות היום.

טיסות לאירופה

יעדים מומלצים לבחירה