טיסות לספרד
טיסות לספרד
מלונות בספרד ביעדים מומלצים
דילים לספרד
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לספרד

טיסות זולות לספרד

טיסות לספרד

ברצלונה

בין התאריכים, 25.05 - 01.06
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $295
להזמנה מחיר לאדם
טיסות למדריד

ברצלונה

בין התאריכים, 31.05 - 07.06
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $294
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לספרד

איביזה

בין התאריכים, 01.06 - 08.06
טיסה סדירה
SWISS
באישור מיידי
החל מ $855
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לספרד

ולנסיה

בין התאריכים, 31.05 - 07.06
טיסה סדירה
SWISS
באישור מיידי
החל מ $645
להזמנה מחיר לאדם

טיסות לספרד – באווירה לטינית
ספרד הייתה מאז ומתמיד אחת המדינות האטרקטיביות באירופה, וזאת בגלל הרבה מאוד סיבות. ספרד היא מאוד מגוונת, ויש הבדל משמעותי בין ברצלונה העממית והציורית לבין מדריד הסטייליסטית. על הדרך יש הרבה מאוד עיירות וכפרים ייחודיים, השופינג הוא מגוון, יש ליגת כדורגל ברמה גבוהה והאוכל הוא כזה שגורם לרייר עוד מהעלייה למטוס בארץ. בחיפוש של טיסות לספרד אפשר לראות כי האופציות הן מאוד מגוונות והטיול הוא שונה אם טסים למדריד, ברצלונה, או בכלל חבל הבאסקים.

שדות תעופה – אחד מרכזי, וכמה סובבים לו
בברצלונה יש שדה תעופה מרכזי אחד שנקרא "אל פראט", אם כי גם שדות התעופה בראוס ובחירונה הם קרובים יחסית וניתן להשתמש גם בהם. במדריד יש שדה תעופה אחד בשם "אדולפו סוארס מדריד בראחס", בו יש לוח טיסות אשר מלא בהרבה טיסות פנים שטסות לפריפריה המדרידאית. שני השדות מקבלים טיסות ישירות ממקומות רבים בעולם, כולל ישראל, וגם לא מעט עצירות ביניים של אנשים שנמצאים בדרך לאמריקה. חברות תעופה כמו אל על וארקיע טסות באופן תכוף גם למדריד וגם לברצלונה.

דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה – במדריד, בתור עיר מתקדמת, דרכי הגעה מהשדה למרכז העיר כוללות אוטובוס, מטרו, רכבת ומונית, כאשר הדרך העדיפה, הזולה והמהירה ביותר היא הרכבת. גם בברצלונה, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות הרכבת, שעובדת עד מאוחר, ומציעה מחירים אטרקטיביים, יעילות ומהירות.


הזמנת כרטיס טיסה – לדעת לחפש
המרוץ אחר טיסות לחול בזול משותף להרבה מאוד ישראלים, שמנצלים את הטרנד של טיסות low cost על מנת למצוא כרטיסי טיסה זולים ליעדים רבים באירופה. במהלך חיפוש טיסות זולות לספרד אפשר לראות שספרד היא אטרקטיבית מאד, עם יכולת למלא צרכים של הרבה מאוד סוגים של תיירים. מהרגע בו מתבצע חיפוש טיסות ועד להזמנה של כרטיסי טיסה לא עובר הרבה מאוד זמן, אם עושים זאת נכון. הזמנת טיסות היא אומנות כיום, ויש אנשים שמסוגלים למצוא טיסות לספרד במחירי רצפה, אם בודקים בכל האתרים ומצליחים להתחייב זמן רב מראש.


ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל מקדימה את ספרד בשעה אחת בלבד. 
משך טיסה: טיסות ישירות מישראל למדריד אורכות כ-5 וחצי שעות, בעוד טיסות לברצלונה אורכות כ-4 שעות וחמישים דקות. יש מגוון אפשרויות של עצירות ביניים שיאריכו את זמן האוויר, אך יורידו עלויות.
החזר מע"מ בשדה התעופה: גובה החזרי המע"מ בספרד נע בין 10 ל-15 אחוזים. חשוב לשמור את החשבוניות ולהציג אותן בשדה התעופה. 

 

טיסות לאירופה - יעדים מומלצים לבחירה