טיסות לאוקראינה
מגוון טיסות לאוקראינה לבחירה
בתי מלון באוקראינה לבחירה

טיסות לאוקראינה

טיסות זולות לאוקראינה

טיסות לאוקראינה
טיסות לאוקראינה
טיסות לאוקראינה
טיסות לאוקראינה

טיסות לאוקראינה – מרוחניות ועד כיף
אלפי ישראלים מחפשים מדי שנה טיסות לאוקראינה על מנת לבקר בקברו של הרבי מאומן. עם זאת, אוקראינה היא מדינה שמציעה הרבה יותר ממונומנטים דתיים ואפשר למצוא בה חיי לילה תוססים, מוזיאונים, שופינג ואפילו סצנה קולינרית בוערת. אוקראינה הפכה לפנינה אמיתית בשנים האחרונות, 


שדות תעופה – המפתח לאזור
שדה תעופה בשם "קייב בוריספיל" משרת את התיירים המגיעים לקייב, ישנו עוד שדה קטן המשמש בעיקר לשם טיסות פנים בתוך אוקראינה. בוריספיל משרת גם את הטסים לאומן, אם כי יש באומן שדה תעופה קטן, אשר גם הוא משמש בעיקר לטיסות פנים וגם למען עצירות ביניים בדרך לשדות גדולים יותר.


דרכי הגעה מהשדה אל העיר הקרובה –המרחק בין שדה התעופה "בוריספיל" למרכז קייב הוא כ-35 קילומטרים ונסיעה במונית תארך בין 25 ל-40 דקות בהתאם לפקקים. הדרך הנפוצה ביותר להגיע לאומן מקייב היא דרך אוטובוס, לנסיעה של כשעתיים וחצי. משהו כמו מתל אביב לבאר שבע. גם האפשרויות של מונית והשכרת רכב הן קיימות, אך כמובן יקרות יותר. בדיקת לוח טיסות היא קריטית על מנת לתאם את הנחיתה עם זמני האוטובוסים המחברים את המטיילים עם הערים הקרובות.


הזמנת כרטיס טיסה – אופי שונה של טיול
חיפוש טיסות לאוקראינה או לאומן צריך להיעשות בחוכמה, לאור הקרבה בין הערים והצורך של חלק מהתיירים, אשר מחפשים משהו מאוד ספציפי. הזמנת טיסות חייבת להיעשות דרך אתרים ייעודיים, שיכולים גם לחסוך כסף וזמן. הטרנד של טיסות low cost עזר מאוד למחירים וכיום אפשר למצוא טיסות לחול בזול בקלות. עם זאת, דווקא במקרה של אוקראינה והשוני בין טיול בקייב לטיול באומן, חשוב לבדוק את כל הפרטים הקטנים לפני ההזמנה. בין אם חיפשתם טיול רוחני או קצת כיף, תצטרכו להיות מסודרים בהזמנת הטיסה.
 

ת.ז לטיסה – חשוב לדעת
הפרשי שעות: ישראל ואוקראינה נמצאות באותו אזור זמן. 
משך טיסה: טיסה ישירה מישראל לקייב אורכת כ-3 שעות ועשרים דקות. מרבית טיסות הביניים עוברות דרך יוון או טורקיה, והן מאריכות בצורה משמעותית את זמן המעבר בין המדינות.
החזר מע"מ בשדה התעופה: אוקראינה היא אחת המדינות הבודדות באירופה שלא מחזירה מע"מ לתיירים שלה, למעט מקרים מאוד מיוחדים, שנסגרים מראש, עבור אנשים מוגדרים בצורה ספציפית. 
 

טיסות לאוקראינה - יעדים מובילים לבחירה