טיסות לזפורוז'יה
טיסות לזפורוז'יה
מלונות בזפורז'יה
חבילות בהרכבה אישית לזפורוז'יה

טיסות לזפורוז'יה

טיסות זולות לזפורוז'יה

טיסות לזפורוז'יה
טיסות לזפורוז'יה
טיסות לזפורוז'יה
טיסות לזפורוז'יה

טיסות לזפורוז'יה 

זפורוז'יה שבאוקראינה היא עיר קטנה ומקסימה עם היסטוריה של מאות שנים. זפורוז'יה היפה שוכנת על שתי הגדות של נהר הדנפייר והיא בעלת נופים ייחודים של ארכיטקטורה מגוונת, מבנים תעשייתיים ופארקים. השדרה המרכזית בעיר היא בין הארוכות ביותר באירופה והיא כוללת בתי קפה, אטרקציות שונות וכיכרות מקושטות. ברחבי העיר תוכלו למצוא הרבה אטרקציות כמו מוזיאונים, כנסיות ופארקים מטופחים שניתן לבלות בהם שעות. מלבד האווירה הטובה והנוף המקסים, בתחומי העיר נמצא אחד משבעת פלאי אוקראינה- האי חורטיציה הידוע בו תוכלו למצוא צמחים ובעלי חיים נדירים לצד מוצגי ארכיאולוגיה מתקופות קדומות.
 

טיסות לזפורוז'יה-איך מגיעים?

הבשורה המשמחת היא שלאחרונה חברת sky up התחילה להפעיל טיסות ישירות לזפורוז'יה שיוצאות מישראל מספר פעמים בשבוע ואורכות 3:20 שעות בממוצע. אם תרצו למצוא מגוון גדול יותר של טיסות לזפורוז'יה, תוכלו לעשות זאת באמצעות טיסות עם עצירות ביניים שזמן הגעתן משתנה בהתאם לעצירה שהן מבצעות.
 

שדה תעופה זפורוז'יה והגעה לעיר

שדה התעופה הלאומי זפורוז'יה (OZH) ממקומם במרחק של כ12 קילומטרים ממרכז העיר. ההגעה מהשדה אל העיר יכולה להתבצע באמצעות מוניות או אובר בנסיעה של כ 15-25 דק' ובתעריפים זולים. אופציה נוספת למי שמתמצא בשפה ובכבישים היא שכירת רכב מראש או בשדה.

טיסות לאוקראינה

יעדים מומלצים לבחירה